טיול מוצ'ילרים

טעימה קטנה מקובה

מספר 5 אדום

לחלום להשתגע לעוף לרקוד להשתחרר
כאילו אין מחר

מסלול הטיול

נחיתה בהוואנה
קבלת פנים בשדה התעופה, העברה להוואנה קליטה והתארגנות
לינה  הוואנה
ערב  בילוי עצמאי בדיסקוטק Fabrica de Arte

לאחר ארוחת הבוקר תגיע אליכם המדריכה אל הקאסה .
את היום תקדישו לסיור בהוואנה, בירת קובה, העיר הגדולה ביותר בקריביים ומרכז החיים.
העיר הוקמה לפני כ 500 שנה בעלת עבר קולוניאלי מפואר המתבטא בסגנון ובעיצוב שימרה את צביונה הארכיטקטוני והוכרזה כאתר מורשת עולמית.
​העיר הוקמה כבירת המושבה הספרדית בקובה במאה ה-16, ומהווה את תמצית החיים הקובניים.
על רחובותיה של הוואנה שורה אווירת פאר מאובקת של ימים עברו, זכר לעברה הסוער כבירת הוללות ושעשועים, ובכבישיה עדיין מחליקות מכוניות עתיקות משנות ה 50, שהפכו זה מכבר לסמלה המסחרי.
החלק העתיק של העיר המכיל בנינים בסגנון ספרדי, כולל כיכרות וחזיתות מתפוררות של מבנים קולוניאליים ישנים המלמדים על עבר עשיר ומסוגנן. ברחובותיה ניתן למצוא שרידים מימי הכיבוש הספרדי ועד לשרידי תרבות אמריקאית מימי הזוהר של טרום קסטרו.
מכוניות אמריקניות משנות החמישים אשר חולפות בין הבתים המתפוררים, חיי לילה עשירים ותמונות של פידל קסטרו וצ'ה גווארה הן רק חלק מאופיה המיוחד.
תבקרו ב: רח' אוביספו ובסמטאות והכיכרות הציוריות של העיר העתיקה מהם בוקעת מוסיקה קובנית בכל שעות היממה, סנטרל, כיכר העיר העתיקה, הקפיטוליו, הרובע הסיני, שדרות פסאו, מדרחוב סאן רפאל ותקנחו בסיור ממונע לאורך המלקון ברכב וינט'ג משנות ה 50.
לינה  הוואנה
ערב  יציאה לשדרת המועדונים Paseo 1/70

ביום זה נצא לטיול למחוז הטבק 'פינר דל ריו' והעיירה הכפרית וינאלס.  בדרך נבקר בשמורה הביוספרית ובכפר האומנים האקולוגי לאס טראסאס, גן ירוק של 5,000 דונם הנחשב למוזיאון אקולוגי פתוח.
האתר משמש היום ללימוד חקלאות אורגנית מסורתית ובכפר חיים בקהילה אומנים, וחקלאים העוסקים בפיתוח בר קיימה. קנופי מעל נהר חואן.
נקנח בשכשוך במפלונים של נהר סן חואן.
משם נמשיך ישירות לפארק סורואה, נרד למפל סאלטו המרשים, שכשוך ורחצה והמשך ישירות לעיירה וינאלס.
לינה  וינאלס
ערב  בילוי במועדון הסלסה פולו מונתנז

הבוקר תתעוררו לחווה קובנית כפרית טיפוסית בעיירה וינאלס, את היום תתחילו בביקור בחווה לגידול טבק ובאסמי ענק שם העלים עוברים תהליך יבוש על כלונסאות.
תקבלו הסבר כיצד מייצרים את הטבק המשובח בעולם בעבודת יד ללא מיכון ותגלגלו סיגרים בעצמכם.
משם לתצפית יפיפייה  לגבעות המוגוטוס הנישאות מעל עמק וינאלס על שלל צבעיו.
 משם תלעמק גבעות המוגוטוס – שילוב ייחודי גיאולוגי המתבטא גם בצבעים הירוקים של שדות הטבק והאדמה בצבעים מרהיבים של חום אדום וירוק.
​תבקרו בציור הקיר הפרהיסטורי הענק, המתאר את התפתחות האבולוציה. שייט מודרך בנחל סן וינסטה בתוך נקבת המערה האינדיאנית. ארוחת צהריים מאוחרת במסעדה האקולוגית וחזרה ישירות להוואנה.
לינה  הוואנה
ערב  יציאה לבילוי עצמאי Casa La Musica

היום הזה הוא עצמאי שלכם.
מונית תחכה לכם בקאסה לאחר ארוחת הבוקר ותקח אתכם לחופים של גואנאבו –
החוף המזרחי של הוואנה.
במזרח הוואנה נמצאים שניים מהחופים הגדולים והמפורסמים:
PLAYA SANTA MARIA DEL MAR – סנטה מריה משתרעת על פני שמונה קילומטרים ומציעים חולות זהובים ומים חמים נוצצים. מתקנים כוללים – מלונות, מסעדות, מועדוני לילה, ברים וכל מה שצריך לחופשת חוף.  ניתן להשכיר אופנועי ים, ללכת שיט, לשוט בקטמרן וכו או סתם להתבטל באחד הברים שיש בחוף ולספוג את השמש.
PLAYA GUANABO שוכן כ 25 ק"מ מזרחית לעיר הוואנה סמוך לעיר גואנאבו.  רצועת חוף ארוכה  של כמעט 15 ק"מ וחולית מהווה מקום משיכה לתושבי העיר הוואנה.
לתיירים שאין להם מה לחפש בהוואנה החוף המזרחי הוא מקום מדהים להתפנק. החוף אינו מפותח אבל איכות החול טובה ונעימה והחוף ונקי מאוד. במקום אין בתי מלון, אולם בתים רבים בגוואנאבו משכירים החדרים הן לקובנים ובעיקר לתיירים.
חזרה להוואנה, שיעור סלסה בסטודיו מקומי

Cuba My Trip

בואו לגלות איתנו את קובה המיסתורית

טיול מוצילרים פרטי 'מאורגן' לקובה האי הקריבי עם הצוות של MYCUBA מבטיח לכם חוויה בלתי נשכחת במקום בו נדמה כי הזמן עצר מלכת.
בואו לגלות איתנו את האנשים הנפלאים, התרבות המדהימה, המוזיקה הסוחפת, הריקודים החושניים, הסיגרים המשובחים והנופים עוצרי הנשימה.
אנחנו מציעים לכם הצעירים טיול מותאם אישית עם מדריכים מגניבים, קאסות אירוח ברמת תיירות גבוהה ותוכניות עשירות בתוכן ואתרים.

חבילת טיול הוואנה-וינאלס עמק הטבק 5 ימים -מוצילרים
מפות
Cuba Malecon

© כל הזכויות שמורות לאתר קובה מרכז מידע החוויה הקובנית
אין להעתיק, לצלם מסך ולהשתמש בתוכן ללא אישור 

Scroll to Top