מסע לקובה

13 ימים -10 לילות 

'כל טיול בול בארץ ובחול'
בשיתוף לכיש טורס

16-28.01.24

Bandera de Cuba Gif

מסע אנתרופולוגי גיאוגרפי לפנינת האנטילים
המקום בו הזמן עצר מלכת

ברוכים הבאים לקובה

האי קובה, שוכן בלב הים הקריבי בפתחו של מפרץ מקסיקו. מיקומו האסטרטגי כתחנה אחרונה בדרך ליבשת אמריקה הפך אותו, מאז גילויו בסוף המאה ה-15, לנקודת מעבר חשובה עבור כובשים, מהגרים ויורדי ים, שביקשו ליהנות מאדמתו הפורייה של האי, אוצרות הטבע שלו ונמליו.
בטיולכם זה תפגשו אנשים, אומנים וחקלאים, ערים קולוניאליות, נופים ירוקים, עמקים חקלאיים בהם מגדלים בחלקות קטנות טבק וסוכר, חופים קריביים לבנים יפהפיים הנושקים למי ים בצבעי הכחול והטורקיז עם שקיעות אדומות עוצרות נשימה. לצד החופים ניבנו בתי מלון מודרניים ומפנקים. הערים והכפרים צבעוניים ועדיין אותנטיים.
קצב התנהלות היום יומית איטית ומתגברת כשנשמעת מוזיקה הסלסה הקובנית הקצבית.
קובה אינה מדינה מודרנית, גלגלי הזמן כמו נעצרו בה מלכת. האוכל בקובה כמו גם המוסיקה היא תערובת ומפגש מרתק בין תרבויות: ספרדית, צרפתית, אפריקאית, סינית ועוד. 

אופי הטיול

בשונה מטיולים מאורגנים דוגמטים ולינארים, שעיקר פעילותם באזורי התיירות ומלכודות התיירים, אנחנו ננגיש לכם את קובה האחרת, הריאלית, את המקומות המיוחדים, את מאחורי הקלעים של קובה, תחושו את הססגוניות הקובנית, ניחוחם המתקתק של הסיגרים האיכותיים בעולם המגולגלים ביד, טעמו של שיכר הרום וקוקטיל המוחיטו, מכוניות עתיקות מיוחדות, מוזיקת הסלסה, ושירי אהבה קובניים ישנים, עושים את הטיול לאירוע מרגש שילווה אתכם המטיילים בקובה עוד זמן רב לאחר שובכם לארץ.
הלינה היא בקאסות (בתים מארחים בעלי רישיון מטעם הממשל הקובני בסטנדרט תיירות מקומי) שיטת אירוח פופולרית בקובה המאפשרת הצצה לחיים האמיתיים בקובה. החדרים ממוזגים ובכל חדר שירותים ומקלחת (בדומה ל B&B במקומות אחרים בעולם).
בנוסף שני הלילות האחרונים בריזורט מפנק בעיירת הקייט וואראדרו על שפת האוקינוס האטלנטי.

למה קובה

קובה היא לא רק עוד חוויה שחוזרים איתה הביתה.
קובה בשבילי היא 'שריטה עמוקה בלב'.
החיבור הבלתי אמצעי עם האוכלוסיה המקומית, המהווה מרקם אנושי ייחודי בהוויה הקובנית, גורם לכם להתאהב בקובנים ולגלות שתחת מעטה המשטר הקומוניסטי הקשוח
ישנם אנשים מדהימים, טובים וחמים שהופכים את הביקור בקובה לטיול בלתי נשכח בקפסולת זמן.
למרות העוני, הדלות, ההזנחה רבת השנים, המחסור, הבתים הישנים, הכבישים המשובשים, המכוניות המקרטעות, והאוכל הקריאולי שהדעות על טעמו חלוקות. נדמה שלמרות שאין להם כלום, יש להם את הדבר החשוב מכל שמחת חיים, מוסיקה משגעת והרבה זמן פנוי.
כל אלו יחד כמקשה אחת הינם פועל יוצא לחוויית ביקור יוצאת דופן ההופכת את קובה למקום אחר ושונה המשאיר חותם סנטימנטלי
למטיילים הרבים ששומרים למדינה זו פינה חמה חמה בלב ורצון עז לשוב אליה בהקדם.
Cuban Personas

תכני הטיול

מיקוד עיקרי: היכרות עם מדינה שנשכחה בזמן, היסטוריה של מעבדות לרודנות. סיפורה של המאפיה האמריקאית בקובה, הדיסוננס בין ההשכלה הגבוהה והרפואה לבין השכר בקובה. ביקורים בקהילות נסתרות באזור הכפרי של קובה, מפגש עם אומנים קובנים, שכונות בפאתי העיר הוואנה, הכרת המוסיקה הלטינית תוך השתתפות בסדנת סלסה קבוצתית, על דת הסנטריה המשלבת בין הנצרות לאלילות אפריקאית.  ורשימה ארוכה של הפתעות.

מסלול הטיול

המראה מישראל
נפגשים כולם בשדה התעופה
המראה מישראל לאיסטנבול

נחיתה בהוואנה
קבלת פנים בשדה התעופה, העברה לעיר הוואנה קליטה והתארגנות בקאסה.
את היום תקדישו לסיור בהוואנה, בירת קובה, העיר הגדולה ביותר בקריביים ומרכז החיים.
העיר הוקמה לפני כ 500 שנה בעלת עבר קולוניאלי מפואר המתבטא בסגנון ובעיצוב שימרה את צביונה הארכיטקטוני והוכרזה כאתר מורשת עולמית.
העיר הוקמה כבירת המושבה הספרדית בקובה במאה ה-16, ומהווה את תמצית החיים הקובניים.
על רחובותיה של הוואנה שורה אווירת פאר מאובקת של ימים עברו, זכר לעברה הסוער כבירת הוללות ושעשועים, ובכבישיה עדיין מחליקות מכוניות עתיקות משנות ה 50, שהפכו זה מכבר לסמלה המסחרי.
החלק העתיק של העיר המכיל בנינים בסגנון ספרדי, כולל כיכרות וחזיתות מתפוררות של מבנים קולוניאליים ישנים המלמדים על עבר עשיר ומסוגנן.
ברחובותיה ניתן למצוא שרידים מימי הכיבוש הספרדי ועד לשרידי תרבות אמריקאית מימי הזוהר של טרום קסטרו.
מכוניות אמריקניות משנות החמישים אשר חולפות בין הבתים המתפוררים, חיי לילה עשירים ותמונות של פידל קסטרו וצ'ה גווארה הן רק חלק מאופיה המיוחד.
תבקרו ב: רח' אוביספו ובסמטאות והכיכרות הציוריות של העיר העתיקה מהם בוקעת מוסיקה קובנית בכל שעות היממה, סנטרל, כיכר העיר העתיקה, הקפיטוליו, שדרות פסאו, מדרחוב סאן רפאל, סיור ממונע ברכב וינט'ג משנות ה 50. במשך שעתיים לאורך המלקון (טיילת) שכונת האומנות סמטת האמל ופוסטרלנדיה.
לינה   הוואנה
בילוי ערב  מופע בואנה ויסטה קלאב BVC | כלול

ביום זה נצא לטיול למחוז הטבק 'פינר דל ריו' באזור ארטיסמה.
נבקר בשמורה הביוספרית ובכפר האומנים האקולוגי לאס טראסאס, גן ירוק של 5,000 דונם הנחשב למוזיאון אקולוגי פתוח.
האתר משמש היום ללימוד חקלאות אורגנית מסורתית ובכפר חיים בקהילה אומנים, וחקלאים העוסקים בפיתוח בר קיימה.
שתית קפה עם ליקידו אצל מרתה, משם ישירות לעמק גבעות המוגוטוס בוינאלס, ביקור בחווה מקומית ובמטע לגידול טבק, הסבר על תהליך ייבוש הטבק באסמים. ביקור בקיר הפרהיסטורי המתאר את תהליך האיבולוציה. שייט בנקבת הנטיפים של המערה האינדיאנית ונחל סן וינסטה, ארוחת צהרים מאוחרת במסעדה האקולוגית, וחזרה ישירות להוואנה.
ערב: Cermonia Castillo Cabania
לינה: Casa Havana

השכמה מוקדמת, יום נסיעה ארוך לפניכם.
לאחר ארוחת הבוקר נסיעה אל אזור הביצות של זאפתה.
זו אחת השמורות היפות בקובה ZAPATA SWAM ביקור בחווה לייצור קפה ובחוות התנינים שנועדה להציל מינים בסכנת הכחדה, בו ניתן לראות את כל שלבי הריבוי מהדגרת הביצים, דרך תניני מחמד קטנטנים, ועד לטורפים אימתניים. שמורה זו נחשבת לשטח הירוק הגדול ביותר בקובה ובאיים הקאריבים בפרט. שייט לאורך 8 ק”מ לכפר האינדיאני גואמה ולגונת האוצר.
משם נסיעה לחוף חירון ומפרץ החזירים. שם ניסו כוחות של גולים קובנים בסיוע ה C.I.A להפיל את משטרו של קסטרו ונחלו כשלון חרוץ. בסמוך לאתר 'סנוטה' בעומק 70 מ’ עם חיבור לים הקריבי.
המשך לעיר סינפואגוס שפירוש שמה הוא 'מאה הלהבות' השוכנת לחופו של הים הקריבי חלוצים שהיגרו מבורדו ומהאיטי הניחו את יסודות העיר לפני כ 200 שנה והשפעתם עדיין ניכרת במבטא הצרפתי השגור בפי התושבים ובתכנון העיר המרהיב. 
העיר שגשגה בזכות הנמל ששימש ליצוא הסוכר.  נוסף על הסוכר היווה האזור מרכז לגידולי קפה, מנגו וטבק.
לינה   סיאנפואגוס
ערב   TEATRO TERRY

סיאנפואגוס פנינת הדרום, עשירה בשכיות חמדה ובאדריכלות נאו קלאסית.
תבקרו בטיילת דל- פראדו ופסלו של הזמר בני מורה.  משם למרכז ההיסטורי של העיר. פארק מארטי,  הקתדרלה של סינפואגוס, התיאטרון המרשים ע"ש תומאס טרי וגלריות לאומנות. תצפו בבניין הממשל הענק ובשוק המזכרות הסמוך למדרחוב העירוני.
תבקרו בארמון שנבנה בשנות ה 20 כבית מגורים ותענוגות של משפחת וואיה. בארמון סגנונות בנייה רבים: גותי, רומנסקי, בארוק אלמנטים מזרחיים והודיים עם השפעות מורית.  הארמון שימש בתקופת הנשיא בטיסטה כקזינו מפואר.
משם נסיעה צרה לאורך המלקון אל לשון היבשה "פונטה גורדה".
פעילות אקטיבית עם דולפינים. משם המשך למבצר חגואה העתיק, שייט במפרץ סיאנפואגוס למבצר וסיור, חזרה דרך חוף לונה לסיאנפואגוס.
לינה   סיאנפואגוס
ערב  UN Bar

נפרדים מסיאנפואגוס.
ביקור בגן הבוטני ע"ש אטקינס, נסיעה למפלי אל ניטשו סיור מעגלי בשמורה, ושכשוך בבריכות הטבעיות, המשך לאגם הגדול הוואניה הכלוא בשמורת טופס דה קוואינטס, שייט לבקתת הגאווחירוס (כפריים), ארוחת צהרים קריאולית מאוחרת, נסיעה ישירות לטרינידד.
לינה  טרינידד
ערב  Casa La Musica

את היום תבלו בטרינידד הציורית, אחת הערים העתיקות המיוחדות של קובה, המהווה שריד לתקופה הקולוניאלית.
עיירה זו נבנתה בתקופת השלטון הספרדי ומיוחדת בזכות הארכיטקטורה והרומנטיקה, הרחובות מרוצפי האבן וגגות הרעפים "טרה קוטה" האדומים וכן הבתים הצבעוניים בני הקומה האחת.
תבקרו במפעל הקרמיקה הביתי של צ’צ’י, במרכז ההיסטורי ושוק המזכרות והבדים שנשתמר מהמאה ה 15 ועד ימינו.
פלאסה מאיור ותצפית ממוזיאון בנדידוס.
שיעור סלסה פרטי בקאסה או בסטודיו פרטי. אתנחתא מוסיקלית ורענון בבר קאצאנצ’ארה LA CANCHACHARRA בו אפשר לטעום מהמשקה הטיפוסי וליהנות מהמוסיקה הקובנית המקורית. משם ישירות לארוחת ערב בחוף אנקון הקריבי. 
לינה   טרינידד
ערב   מועדון CASA DE LA MUSICA

חלופה א' יום טבע מחוץ לטרינידד
סיור רגלי לשמורת מפל אל קובנו, שכשוך ורחצה במפל, קנופי אתגרי מעל נהר גואיראבו, ביקור בעמק העבדים וחוות הסוכר.
עמק רחב ידיים המשתרע למרגלות הרי אסקמבריי, מעט צפונית מזרחית לטרינידד במחוז סנטי ספיריטוס.
העמק משתרע על פני 250 קמ"ר במעין מישור משולש, ידוע גם בשמו "עמק חוות הסוכר" (ואייה דה לוס אינחניוס). עד לא מכבר היו בעמק עשרות אלפי דונמים של מטעי סוכר, אשר עובדו, נקצרו והובלו על ידי עבדים.
בעמק היו פזורות כ 40 חוות סוכר גדולות, בכל חווה היו עשרות עבדים, אגף בו הוחזקו העבדים, תחנת רכבת אליה היו מביאים את התוצרת, וכמובן בית חווה גדול לבעל המטעים.
​החווה הטיפוסית לגידול קני הסוכר, בספרדית "אינחניו" הייתה גם כור ההיתוך של התרבות הקובנית הנוכחית, אשר התפתחה כאן כתוצאה ממיזוג בין עבדים שחורים לאדונים לבנים.
ב"אינחניו" התפתחה המוסיקה הקובנית, המחולות, וכן נשתמרה הדת הקרוייה סנטריה. חזרה לטרינידד שיטוט עצמאי בשווקים של טרינידד.
חלופה ב' יום שייט בקטאמארן לאי האיגואנות (תוספת 55 €)
לאחר כשעתיים הפלגה תגיעו לאי זעיר מי הטורקיז שמקיפים את האי הלא מיושב  החי והצומח האקזוטיים התופסים אותו מרכיבים את התפאורה המושלמת להרפתקה בקריביים. האיגואנות רגילות לנוכחות של תיירים כמו כן, ניתן לראות בקלות חיות ימיות כגון כוכבי ים, דגים קטנים או סרטנים צבעוניים. זהו מקום אידיאלי לשנרקל לטייל או להרגע על החול הלבן כולל. ארוחת צהרים.
לינה: טרינידד
ערב: Ranchun de Salsa

נפרדים מטרינידד, נסיעה לכיוון לגונה גואנרוקה, שייט למושבת הפלמינגו הוורוד, משם המשך לכיוון גאגואי עיירה הידועה בעושר פוריות האדמה ופירותיה המשובחים, ביקור במערת סטורנו המרשימה שכשוך ורחצה, שייט בסירות מהירות בשפך נהר הקנימר, שיטוט במרכז הקניות והמזכרות ארטסניה, סיור לאורך הפנינסולה של עיירת הקייט המפורסמת ווארדרו, הגעה וקליטה במלון.
משם ישירות לעיר הקייט ואראדרו.
לינה: מלון הכל כלול בוואראדרו
ערב: מופע במלון

עיר הקייט המפורסמת של קובה.
ממוקמת בחלק הצפוני ביותר בקובה, הנקודה הקרובה ביותר למיאמי. מהווה טריטוריה קובנית יחודית.
שוכנת בחצי האי Hicacos במחוז המערבי של העיר מטאנזס ומהווה יעד התיירות השני בחשיבותו באי לאחר הוואנה. ואראדרו משמשת כמרכז נופש קובני כבר משנת 1872.
יותר מ 20 ק"מ של חופים חוליים לבנים ואטרקציות תיירותיות, כגון: דולפינריום, פארק אתגרים, שייט בקאטאמרן וכו'.
התיירים הראשונים ביקרו את ואראדרו כבר בשנות השבעים של המאה התשע עשרה, ובמשך שנים נחשבה לאתר נופש עילית.
ב 1915 נבנה בעיר המלון הראשון בשם Varadero.
התיירות גדלה בתחילת שנות ה 30 של המאה העשרים כאשר אירנה דו פונט, מיליונר אמריקאי, בנה
את אחוזתו בחצי האי ובעקבותיו הגיעו אנשים מפורסמים. רבים נשארו בואראדרו בהם אל קאפונה.
לאחר המהפכה הקובנית ב 1959 הופקעו רבים מן האחוזות מבעליהן העשירים.
ארמונות אלה הפכו עד מהרה למוזיאונים. בין שנות השישים והשמונים הפכה ואראדרו למרכז תרבות.
בשנות ה 90 לאחר קריסת ברה"מ, החלה בנייה מסיבית של מלונות.
רבים מהמלונות מופעלים בבעלות משותפת של בעלי עסקים זרים עם הממשל הקובני.

נפרדים מוואראדרו, נסיעה  לכיוון העיר מאתאנאס,
הנחשבת לוונציה של קובה,בגלל הגשרים והנהר שחוצה את העיר. ביקור במערת הקריסטל בלמאר, סיור רכוב במאתאנאס, תצפית מגשר באקנגואה לעמק יומורי, ביקור בחווה והמוזיאון של המינגווי, ביקור בגבעת קזבלנקה ומצפור קריסטו, סיום בשוק המזכרות הגדול סן חוזה.

השכמה מוקדמת, קפה של בוקר אחרון בקובה
התארגנות לעזיבה ופינוי חדרים
העברה ישירה לשדה"ת מרטי  בהוואנה

נעים להכיר | צוות הטיול

Shahar 3

שחר גל
שחר גל בן 57, לשעבר מנהל המרכז ללימודי הסביבה בנס הרים.
מורה דרך, מלווה קבוצות לחו"ל, מטייל חוקר ומומחה לקובה.
באמתחתו מאות מאמרים העוסקים בכל רובד אפשרי באי הקריבי.
במהלך 14 השנים האחרונות ולאחר אלפי ק"מ לארכה ולרחבה
הטביע חותם אישי וטביעת אצבע בכל פינה ברחבי קובה.
קובה בשבילו היא בית, אהבה, אנשים, הוויה,
שפה, חלום מתמשך ו'שריטה עמוקה בלב'

Tirza 1

תרזה פצ'ורניק
בת 55, נמרצת ואקטיבית.
אשת תיירות בנשמה, סוכנת נסיעות בכירה, מומחית לטיסות בכל רחבי העולם.
מנהלת בחברת לכיש טורס ומארגנת טיולים בחברת כל טיול בול בארץ ובחו"ל. בהם טיולים לדובאי והאמירויות וכן בסיני.
מאז גיל צעיר אהבת הטבע והטיולים היא חלק עיקרי בחיי, מצאתי את הייעוד שלי – הגשמת חלומות ומציאת פתרונות טיול לכל חלום.

נעים להכיר

Shahar 3

שחר גל
שחר גל בן 55, לשעבר מנהל המרכז ללימודי הסביבה בנס הרים. מורה דרך, מלווה קבוצות לחו"ל, מטייל חוקר ומומחה לקובה.
באמתחתו מאות מאמרים העוסקים בכל רובד אפשרי באי הקריבי. במהלך 14 השנים האחרונות ולאחר אלפי ק"מ לארכה ולרחבה הטביע חותם אישי וטביעת אצבע בכל פינה ברחבי קובה.
קובה בשבילו היא בית, אהבה, אנשים, הוויה,
שפה, חלום מתמשך ו'שריטה עמוקה בלב'

Tirza 1

תרזה פצ'ורניק
בת 55, נמרצת ואקטיבית.
אשת תיירות בנשמה, סוכנת נסיעות בכירה, מומחית לטיסות בכל רחבי העולם. מנהלת בחברת לכיש טורס. מארגנת טיולים בחברת כל טיול בול בארץ ובחול.
מאז גיל צעיר אהבת הטבע והטיולים היא חלק עיקרי בחיי, מצאתי את הייעוד שלי- הגשמת חלומות ומציאת פתרונות טיול לכל חלום.

חשוב לדעת

במדינה מתפתחת כקובה, יתכנו שינויים בכל הנוגע לשירותי התיירות באי.
כמו בכל מדינת עולם שלישי מעת לעת מתרחשות הפתעות ואף תקלות בלתי צפויות, בשל גורמים אשר אינם תלויים בנו ואשר יש בהם כדי לגרום לשינויים בטיול או לפגיעה ברמת השירותים המובטחת של שירותי התיירות.
חשוב שתדעו כי אמינות השירותים ורמתם אינם כמו אלה המוכרים לנו במדינות מערביות, ולכן יש לקחת בחשבון שטיפול בבעיות שנוצרות במסגרת הטיול אורכות זמן ממושך מהרגיל במדינות אירופה.
התאזרו בסבלנות והבנה מאחר והזמן הקובני לא דומה לשעון הישראלי. וחשוב לנו להביא לידיעתכם עובדה זו.
אנא, קבלו זאת ברוח טובה, באורך רוח, בסבלנות ובהומור, וראו זאת כחלק בלתי נפרד מחוויית הטיול ומההיכרות עם המדינה הייחודית בה בחרתם לטייל.
הצוות המקומי בקובה יעשה את המירב על מנת שלא לשבש את קצב הטיול שלכם. אנו מצדנו נעשה הכל כדי שהטיול יהיה מוצלח וחוויתי.

Car Cuba

פרטי הטיסה

חב' התעופה | Turkish Airlines 

פרטי הטיסה


16/01/24 TK837 טיסה הלוך מת"א | איסטנבול
המראה| 20:00  נחיתה| 22:20
17/01/24 TK183 טיסת המשך איסטנבול | הוואנה
המראה| 01:50  נחיתה| 07:30
27/01/24 TK183 טיסת חזור הוואנה | איסטנבול
המראה| 08:50  נחיתה| 08:10
28/01/24 TK794 טיסת המשך איסטנבול | תל אביב
המראה| 11:20  נחיתה| 13:25

עלות הטיול 2990 €

תוספת לחדר יחיד: 590 €
מספר המשתתפים מוגבל למינימום 18 מטיילים.

el nicho

המחיר כולל

●  טיסות בינ"ל.
● ויזה | אשרת כניסה לקובה
● תחבורה: מיניבוס תיירים ממוזג ונוח 
● כלכלה: חצי פנסיון | ארוחות בוקר וערב בקאסות ובמסעדות 
● מדריך הטיול | מומחה לקובה | שחר גל 
● מלווה קבוצות ישראלי
● 8 לילות בקאסות (בתים מארחים) ברמת תיירות 
● 2 לילות במלון ריזורט 5 כוכבים בעיירת הקייט חוף וואראדרו
● סיורים וכניסה לכלל האתרים המפורטים בתכנית, ימי סיור מלאים.
● סיור ממונע במכוניות וינטג', שיעור סלסה קבוצתי, שייט בסירות מהירות ועוד.
● טיפים לנותני השירותים בחו"ל
● מופע להקת Buena Vista Club

המחיר לא כולל

● נסיעות עצמאיות החורגות ממסרת שעות הטיול
● חזרה עצמאית במוניות מבילוי לילה
● בדיקות קורונה בכניסה לישראל ובקובה על פי ההנחיות שייקבעו.
● ביטוח אישי ומטען
● הוצאות אישפוז חלילה במקרה של מחלה
● ביטוח ביטול כרטיס טיסה
● ארוחות נוספות שאינן כלולות בתכנית.
● הוצאות ושירותים אישיים.
● שנויים כתוצאה מדחייה או עיכוב של של חב' התעופה (לדוגמא, לילה נוסף בהוואנה)
● הוצאה שאינה מצוינת תחת "המחיר כולל"
● מועדונים וברים כבילוי לילה (ישולם בעלות סימלית במטבע מקומי)

generaciones Santaria

הערות בנושא הקורונה

בשלב זה קובה מקבלת תיירים ישראלים.
נכון ליום הפרסום 04.12.21 כל נוסע מחויב ב Green pas תעודת קורונה ובאישור בדיקת קורונה שבוצעה כ 72 שעות טרם ההגעה לקובה, עניין זה עשוי להשתנות על פי העדכונים המתקבלים ממשרד התיירות המקומי.
בכל מקרה לא יגבה כל סכום עד אשר יינתן אישור סופי ליציאה לקובה כשבועיים לפני היציאה לטיול ועל פי נתוני התחלואה במדינת היעד .
2. כל נוסע מחויב במילוי טופס הצהרת נוסע לקובה שיבוצע כ 48 שעות לפני הטיסה.
3. ביטול הטיול בעקבות התפרצות קורונה במדינה המלווה באזהרה של משרד הבריאות ומחייבת בידוד בחזרה מהיעד למחוסנים תהווה עילה לביטול הטיול והחזר כספי מלא למשתתפים בטיול. (למעט עלות כרטיסי הטיסה אותם ניתן להעתיק למועד אחר ליציאה לטיול).
לא מחוסנים לא רשאים להשתתף במסע לקובה.
4. מטייל חולה קורונה לפני היציאה לטיול או אדם שצריך להיכנס לבידוד (נדרש אישור ממשרד הבריאות) יקבל החזר מלא על התשלומים לטיול למעט דמי ההרשמה שעלותם כעלות כרטיס הטיסה.
5. במידה ומעבר הגבול ייסגר להעברת תיירים או במסגרת הטלת סגר על מדינת ישראל – עלות הטיול כולו תחזור אל הלקוח למעט עלות כרטיסי הטיסה (סגר שבמהלכו מעבר הגבול יישאר פתוח למעבר תיירים יצא כמתוכנן).
6. מטייל שחברות הביטוח מסרבות לבטח את המטייל לטיול יזכה גם כן להחזר כספי מלא. (למעט דמי עלות כרטיס הטיסה שלא יוחזרו) הודעה זאת תקפה עד 3 ימים לפני הנסיעה ומחובתו של מטייל לבדוק זאת מראש ולהביא אישור כתוב של סירוב ביטוח מצד חברת הביטוח.
7. יתכן כי סדר הביקורים והסיורים ישתנה בהתאם לאילוצי הקורונה.

הצהרת בריאות

אני הנוסע מחוייב ליידע את מארגני הטיול במידה וקיימת מגבלה כשלהיא במצבי הרפואי. כמו כן הנני משחרר את מארגני הסדנא מאחריות לגבי מצבי הבריאותי ומצבי הנפשי. במידה ואת/ה נוטלים כדורים פסיכיאטרים, או במצב נפשי לא יציב (דכאון קליני, חרדה קשה), יש לדווח למארגנים ולצוות. במידה ולא דיווחתי, אני מסיר/ה אחריות על מצבים נפשיים אליהם אני עשוי/ה להגיע. לצערנו אין אפשרות להירשם במידה והינך נמצא במצב פסיכוטי קליני, או נמצא בהתאוששות ממשבר נפשי קשה.

תנאים והגבלות

✺ קיבלתי ו/או קראתי היום את דף התנאים הכלליים ואת פרטי הטיסות והמסלול + תנאי הביטול והתוספות האפשריות לטיול מאתר האינטרנט,  והם ברורים לי .
אני מצהיר כי קראתי והבנתי את האמור בטופס ההרשמה ואני מאשר אותו וחותם עליו מרצוני החופשי. כמו כן ידוע לי שבאחריותי לבדוק מול משרד הבריאות את הצורך לחיסונים ליעד אליו נרשמתי.
✺ ייתכנו שינויים בסדר התוכנית על פי לוח ימי וזמני הטיסות וכן ימי ושעות הפתיחה של האתרים לאורך מסלול הטיול. לעיתים אף ייתכנו ויתורים על חלק ממקומות הביקור תוך מתן תחליף ראוי במקום וזאת אף לאחר היציאה מהארץ.
✺ חשוב להבהיר ולציין חד משמעית כי כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחברת התעופה אינו מהווה עילה לתביעה כנגד מארגני הטיול והאחריות כולה היא על חברות התעופה במקרה זה וכי 'לכיש טורס ' וקובה שלי יהיו פטורים מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה.

הרשמה

לצורך הרשמה, אנא מלא/י את טופס הרשמה הכולל :
בנוסף חובה לשלוח גם צילום דרכון.
ההרשמה באמצעות טופס הרשמה. עם ההרשמה תגבה מקדמה על סך 200 $ אשר לא תוחזר בשום מקרה ( למעט במקרה של ביטול הטיול).
התשלום מבוצע עד שלושה תשלומים שווים חודשיים.

יתרת התשלום תגבה עד 45 לפני מועד היציאה בשלושה תשלומים בכרטיס אשראי, העברה בנקאית,  או במזומן שקלי או דולרי.
ביטול ההרשמה:
ביטול עפ"י סעיף עסקת "מכר מרחוק "בתוך 14 יום מיום ביצוע העסקה ובתנאי שמועד ביטול העסקה חל בתוך 7 ימים שאינם ימי מנוחה לפני מועד מתן השירות %5- או 100 ₪ הנמוך בינהם. ובתוספת 25 $ דמי טיפול.
45 עד 30 ימי עסקים % 20 מעלות הטיול
29 עד 15 ימי עסקים % 50  מעלות הטיול
14 עד 7  ימי עסקים % 75 מעלות הטיול
6 ימי עסקים מלאים ועד מועד הנסיעה דמי ביטול מלאים (אין החזר לאחר יציאה לטיול)
לא יוחזרו הוצאות שנבעו בגין הנפקת אשרות ו/או רכישת שירותים שנרכשו מראש עבור הלקוח ואין אפשרות לקבל בגינם החזר.

טופס הרשמה לטיול לקובה

כל טיול בול בארץ ובחול

קובה | ינואר 2023

לפרטים נוספים | הקישו על החייגן

תרזה

054-5653070

שחר

050-7489920

Scroll to Top
My Cuba Blue

הזמנת חבילת טיול זוגות

CubaMyTrip Package Booking