קטגורייית רכבים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
מדיו
רכבי מדיו מיועדים בד"כ לזוג, מדובר על רכב משפחתי רגיל 5 דלתות. מתאים לשתי מזוודות בינוניות וטרולי. הרבב מתאים גם לזוג וילד. הרכב מגיע עם נהג צמוד וביטוח.
מדיו אלטו

הרכב מדגם מדיו אלטו הוא  גדול רחב ומשופר יותר מדגם המדיו. ניתן לדחוס 3 מזוודות בינוניות לרכב. מתאים לשלושה נוסעים. הרכב מגיע עם נהג מדריך.  

גיפ SUV
רכב מדגם SUV מיועד לשני זוגות צעירים או משפחה עם שני ילדים קטנים.  הרכבים מגיעים עם מוטות/כלוב בגג הרכב. עד 4 מזוודות בינוניות. הרכב מגיע עם נהג ומדריך צמוד. יתרון – כניסה לכל מסלולי השטח עם הרכב.
מיניוואן
דגמי המיניוואן מגיעים עם שתי אפשרויות 7 ו 9 מושבים. רכבי המיניוואן מותאמים לתיירות בקובה. מתאימים לשני זוגות או משפחה של 6 נוסעים. בהזמנת דגם מיניוואן משובצים גם נהג ומדריך מקצועי.
מיקרובוס
מיקרובוס זוהי קטגוריה של רכבים גדולים המותאמים לקבוצות בין 6-10 נוסעים. תא המטען ענק ומספיק לכ 10 מזוודות. רכבים אלו נדרש להזמין זמן רב מראש. ברכב זה משובצים נהג ומדריך מקצועי.
מידיבוס
קטגוריה זו הינה עבור קבוצות של 10-18 נוסעים. אנו מנפקים מידיבוסים בשנתי קטגוריות של 16 נוסעים ו 24 נוסעים. הזמנה קטגורייה זו מתבצעת עבור הקבוצות המאורגנות שלנו. אנו יודעים מראש מי הנהג והמדריך המשובצים לקבוצה, יתרון גדול.

בכל שעה שתחליטו אנחנו  לרשותכם

לקבלת פרטים לטיול פרטי

זמינות  24 שעות
כל שירותי התיירות לקובה בקליק אחד

בית דגן, מנחם בגין 5 מתחם אמות פארקטק
(בניין ברן) כניסה צפונית

הפוסט הזה סייע לכם כתבו תגובה ושתפו

© כל הזכויות שמורות לאתר קובה מרכז מידע החוויה הקובנית. 
אין להעתיק, לצלם מסך ולהשתמש בתוכן זה ללא אישור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll Up גלילה למעלה