ניסיון 2

ברצלונה

המקום היפה ביותר בעולם

קובה, המפורסמת בעולם ביופיים של חופי הים ובכנסת האורחים של אנשיה, אוצרת קסמים אחרים קסומים לא פחות.  בנופיו הטבעיים משולבים מיטב האקלים הקריבי, התצורות הגיאולוגיות המלכותיות וצמחייה ובעלי חיים שהם מהבולטים באנטילים.  Buen Viaje לוקח אותך היום לעשרה מקומות ייחודיים בגאוגרפיה הקובנית, מתוך אמון כי תבחר במועדף לביקור הבא שלך, או שתעודד אותך לנסוע לארץ ולהגיע לכמה מהם, בהרפתקה שכבר אנו מתארים כמעניינת מאוד.

.1-הפארק הלאומי גואנאחקיביס
Parque Nacional Guanahacabibes
 בקצה המערבי ביותר של קובה, פינאר דל ריו, נמצא חצי האי גואנהאקיביס, שהוכרז על ידי אונסק"ו כשמורת ביוספרה.  ישנן אטרקציות רבות בפלא זה של גיאוגרפיה קובנית, הן על חופיה והן מבפנים.  חובבי הצלילה ימצאו יותר מ -50 אתרי צלילה, בקרקעית ים שמורה היטב, המאוכלסים בשוניות אלמוגים ובמגוון גדול של דגים וסרטנים.  מרכז הצלילה הבינלאומי מריה לה גורדה מציע שירותים מקצועיים לצלילות ולינה בוילה שלכם.
 Guanahacabibes הוא אחד המסדרונות הגדולים ביותר עבור ציפורים נודדות באיים הקריביים.  שם מתאחדים כ- 200 מינים, ביניהם הם מבקשים מפלט מהחורף הצפוני הקשה ומהמקומיים: הנקר הירוק, הקרטקובה והזונצונציטו או ציפור הזבוב, הקטנה ביותר על פני כדור הארץ.  בין מאי לספטמבר מגיעים לחופי הים ארבעה מינים של צבי ים, שקניהם מוגנים עד לידת הבקיעה.  עדים לרגע זה הוא חוויה בלתי נשכחת.  מיוחד מאוד יהיה גם ביקור בקאבו דה סן אנטוניו, הנקודה המערבית ביותר בקובה, שם מגדלור רונקלי המפורסם, שנבנה באמצע המאה ה -19, ממשיך לברך את הספינות המפליגות באזור
 

.-עמק ויניאלס

 עמק זה, המוכר כאחד היעדים המועדפים על מי שמעריך תיירות אקולוגית והרפתקאות, ממוקם גם במחוז פינאר דל ריו, 178 ק"מ מהוואנה.  בשנת 1999 הוכרז על ידי אונסקו כנוף תרבותי של האנושות, כהוקרה על הנוף הגבוה וערכי הטבע שהיא אוצרת.

 אילונותיה הם אטרקטיביים מאוד, גבהים מעוגלים המכוסים על ידי מינים רבים של צמחייה טרופית, שבעה עשר מהם בלעדיים לעמק.  הזדמנות ייחודית היא להיות מסוגל להתפעל מצמח הנחשב למאובן חי, דקל הפקק (Microcycas calocoma), ששומר על מאפייניו במשך 150 מיליון שנה.  בנוסף, בעמק יש מערה מרשימה של מערות (שנוצרה על ידי מעבר נהרות תת קרקעיים) הנחשבת לגדולה בקובה, ושניתן לבקר בה באזורים שונים.  אנו מזמינים אתכם לחקור את שבילי וינאלס, לרכוב על סוסים, לרכוב על אופניים או לטפס על כמה מהסוגים.  אתה יכול גם לבקר בציור הקיר של הפרהיסטוריה, פרסקו עצום של צבעים מדהימים;  או להגיע לחוות האיכרים בהן מגדלים את הטבק הטוב בעולם.

 
.1-הפארק הלאומי גואנאחקיביסParque Nacional Guanahacabibes  בקצה המערבי ביותר של קובה, פינאר דל ריו, נמצא חצי האי גואנהאקיביס, שהוכרז על ידי אונסק"ו כשמורת ביוספרה.  ישנן אטרקציות רבות בפלא זה של גיאוגרפיה קובנית, הן על חופיה והן מבפנים.  חובבי הצלילה ימצאו יותר מ -50 אתרי צלילה, בקרקעית ים שמורה היטב, המאוכלסים בשוניות אלמוגים ובמגוון גדול של דגים וסרטנים.  מרכז הצלילה הבינלאומי מריה לה גורדה מציע שירותים מקצועיים לצלילות ולינה בוילה שלכם. Guanahacabibes הוא אחד המסדרונות הגדולים ביותר עבור ציפורים נודדות באיים הקריביים.  שם מתאחדים כ- 200 מינים, ביניהם הם מבקשים מפלט מהחורף הצפוני הקשה ומהמקומיים: הנקר הירוק, הקרטקובה והזונצונציטו או ציפור הזבוב, הקטנה ביותר על פני כדור הארץ.  בין מאי לספטמבר מגיעים לחופי הים ארבעה מינים של צבי ים, שקניהם מוגנים עד לידת הבקיעה.  עדים לרגע זה הוא חוויה בלתי נשכחת.  מיוחד מאוד יהיה גם ביקור בקאבו דה סן אנטוניו, הנקודה המערבית ביותר בקובה, שם מגדלור רונקלי המפורסם, שנבנה באמצע המאה ה -19, ממשיך לברך את הספינות המפליגות באזור .-עמק ויניאלס  עמק זה, המוכר כאחד היעדים המועדפים על מי שמעריך תיירות אקולוגית והרפתקאות, ממוקם גם במחוז פינאר דל ריו, 178 ק"מ מהוואנה.  בשנת 1999 הוכרז על ידי אונסקו כנוף תרבותי של האנושות, כהוקרה על הנוף הגבוה וערכי הטבע שהיא אוצרת.  אילונותיה הם אטרקטיביים מאוד, גבהים מעוגלים המכוסים על ידי מינים רבים של צמחייה טרופית, שבעה עשר מהם בלעדיים לעמק.  הזדמנות ייחודית היא להיות מסוגל להתפעל מצמח הנחשב למאובן חי, דקל הפקק (Microcycas calocoma), ששומר על מאפייניו במשך 150 מיליון שנה.  בנוסף, בעמק יש מערה מרשימה של מערות (שנוצרה על ידי מעבר נהרות תת קרקעיים) הנחשבת לגדולה בקובה, ושניתן לבקר בה באזורים שונים.  אנו מזמינים אתכם לחקור את שבילי וינאלס, לרכוב על סוסים, לרכוב על אופניים או לטפס על כמה מהסוגים.  אתה יכול גם לבקר בציור הקיר של הפרהיסטוריה, פרסקו עצום של צבעים מדהימים;  או להגיע לחוות האיכרים בהן מגדלים את הטבק הטוב בעולם.

.1-הפארק הלאומי גואנאחקיביסParque Nacional Guanahacabibes
 בקצה המערבי ביותר של קובה, פינאר דל ריו, נמצא חצי האי גואנהאקיביס, שהוכרז על ידי אונסק"ו כשמורת ביוספרה.  ישנן אטרקציות רבות בפלא זה של גיאוגרפיה קובנית, הן על חופיה והן מבפנים.  חובבי הצלילה ימצאו יותר מ -50 אתרי צלילה, בקרקעית ים  שמורה היטב, המאוכלסים בשוניות אלמוגים ובמגוון גדול של דגים וסרטנים.  מרכז הצלילה הבינלאומי מריה לה גורדה מציע שירותים מקצועיים לצלילות ולינה בוילה שלכם. Guanahacabibes הוא אחד המסדרונות הגדולים ביותר עבור ציפורים נודדות באיים הקריביים.  שם מתאחדים כ- 200 מינים, ביניהם הם מבקשים מפלט מהחורף הצפוני הקשה ומהמקומיים: הנקר הירוק, הקרטקובה והזונצונציטו או ציפור הזבוב, הקטנה ביותר על פני כדור הארץ.  בין מאי לספטמבר מגיעים לחופי הים ארבעה מינים של צבי ים, שקניהם מוגנים עד לידת הבקיעה.  עדים לרגע זה הוא חוויה בלתי נשכחת.  מיוחד מאוד יהיה גם ביקור בקאבו דה סן אנטוניו, הנקודה המערבית ביותר בקובה, שם מגדלור רונקלי המפורסם, שנבנה באמצע המאה ה -19, ממשיך לברך את הספינות המפליגות באזור
2-עמק ויניאלס
 עמק זה, המוכר כאחד היעדים המועדפים על מי שמעריך תיירות אקולוגית והרפתקאות, ממוקם גם במחוז פינאר דל ריו, 178 ק"מ מהוואנה.  בשנת 1999 הוכרז על ידי אונסקו כנוף תרבותי של האנושות, כהוקרה על הנוף הגבוה וערכי הטבע שהיא אוצרת.
 אילונותיה הם אטרקטיביים מאוד, גבהים מעוגלים המכוסים על ידי מינים רבים של צמחייה טרופית, שבעה עשר מהם בלעדיים לעמק.  הזדמנות ייחודית היא להיות מסוגל להתפעל מצמח הנחשב למאובן חי, דקל הפקק (Microcycas calocoma), ששומר על מאפייניו במשך 150 מיליון שנה.  בנוסף, בעמק יש מערה מרשימה של מערות (שנוצרה על ידי מעבר נהרות תת קרקעיים) הנחשבת לגדולה בקובה, ושניתן לבקר בה באזורים שונים.  אנו מזמינים אתכם לחקור את שבילי וינאלס, לרכוב על סוסים, לרכוב על אופניים או לטפס על כמה מהסוגים.  אתה יכול גם לבקר בציור הקיר של הפרהיסטוריה, פרסקו עצום של צבעים מדהימים;  או להגיע לחוות האיכרים בהן מגדלים את הטבק הטוב בעולם.

קובה הקלאסית

7 ימים מקסימים במערב קובה
$850
$ 790
לאדם
  • קבלת פנים והעברות מ/אל שדה התעופה
  • אירוח בקאסות כולל ארוחות בוקר (B&B)
  • נהג צמוד + רכב שכור (קטגורייה B)
  • סיור ממונע ברכב קלאסי משנות ה 50
  • שיעור סלסה פרטי בסטודיו מקומי
מובחר
שנות ניסיון
0
המלצות בלמטייל
0
קבוצות
0
אנשי צוות
0

מסלול הטיול

דובאי אחת מבין שבע האמירויות שמרכיבות את איחוד האמירויות.
דובאי, שהחלה את דרכה ככפר דייגים, מהווה כיום יעד תיירותי מרכזי במזרח התיכון המשלבת בין אקזוטיות מזרח תיכונית לבין חיי תענוגות בינלאומיים

תוכנית טיול מפורטת

טיסה ישירה לדובאי. קבלת פנים בשדה והעברה למלון.
ביקור בעיר העתיקה של דובאי. סיור רגלי באזור בסטקיה, בין החנויות הבתים העתיקים ושוק הטקסטיל.
שייט בערוץ נחל דובאי ב”אברה” (מונית מים), וביקור בשוק הזהב ושוק התבלינים.

לאחר ארוחת הבוקר, תסיירו במרכז העיר. תבקרו בקניון דובאי, הקניון הגדול בעולם שמשתרע על פני 1,124,000 מטר מרובע! יש בו גם אקווריום, מירוצי קארטינג, פארק עתידני ופארק מציאות מדומה וגם כל החנויות שניתן רק לחשוב עליהם. ביקור 'במסגרת' המתנשא לגובה של 150 מטר. שייט בסירת מירוץ מסביב לאי כפות התמרים.
לקראת שקיעה 'טיפוס' למגדל בורז’ ח’ליפה, הבניין הגבוה בעולם.
תצפית מקומה 124 על כל האזור מהמפרץ הפרסי ועד המדבר. סיום במופע מזרקות המים שבאגם קניון דובאי.

סיור רכוב לעיר העתיקה אל עין, העיר נמצאת במזרחה של אבו דאבי, סמוך לגבול בין איחוד האמירויות הערביות ועומאן.
בביקור באואזיס של העיר, מטע של עצי תמרים.
בביקור בשוק הגמלים, הגדול ביותר באיחוד האמירויות הערביות.
המשך ישירות לאבו דאבי, האמירות הגדולה והעשירה מבין האמירויות, ביקור במסגד אבו דאבי המרשים, במצודת אל חוסן, במוזיאון הלובר הממוקם באי התיירותי סעדיאת. שם מוצג ספר תנ”ך שנכתב בתימן בשנת 1498. נסיום בארמון הנשיאותי “קסר אל וואטן” המשמש מקום מושבו של שייח’ חליפה בן זאיד.
לינה: מלון אבו דאבי
בילוי: מופע 'לה פרלה'

סיור פנורמי באי יאס, המכונה “אורלנדו של המזרח התיכון. באי אטרקציות רבות כמו פארק השעשועים “פרארי וורלד”, פארק המים הענק “ווטר וורלד”, מסלול המרינה שבו מתקיים מדי שנה מרוץ ה”גרנד פרי” כחלק מאליפות הפורמולה 1 וכמובן חופים מדהימים .בתום הביקור, נחזור לדובאי.

סיור רכוב לנסיכות שארג’ה, האמירות השלישית בגודלה באיחוד האמירויות והיחידה המשתרעת לחופי המפרץ הפרסי ומפרץ עומאן גם יחד. אמירות שארג’ה נחשבת לבירת התרבות של אמירויות המפרץ. בעיר שוכן מטה איחוד הסופרים והמוציאים לאור של איחוד האמירויות.
ביקור בעיר העתיקה ובשווקים העירוניים וכן במוזיאון תרבות האיסלאם. משם נסיעה למדבר לסיור גיפים על גבי הדיונות המדבריות. משם חזרה לדובאי.

בוקר אחרון בדובאי התארגנות לעזיבה, סיור קניות ומזכרות.
טיסה ישירה לארץ

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top